Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Против или за хапчетата за отслабване

Против или за хапчетата за отслабване

  • 21.11.10 12:17#1Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Против или за хапчетата за отслабванеПостоянно дават реклами по телевизията и в интернет на разни хапчета и продукти за отслабване. Някои ползвал ли е въобше такива и ако да, то има ли ефект или е поредната измислица да си харчим парите?

    Ако сте ползвали такива неща, ще съм благодарна да препоръчате някои продукти, тяхният ефект и има ли странични действия от тях.

    Мерси
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 09:14#2Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Против или за хапчетата за отслабванеАз съм твърдо против всякакви хапчета за отслабване, докато ги пиеш ще има ефект, но като ги спреш ще качиш килограмите двойно.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 10:12#3NickNickНовакРегистрация: 28.05.11Град: ВарнаОтговори: 17от: Против или за хапчетата за отслабванеДистрибутор си на тази отрова, нали?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 10:34#4Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Против или за хапчетата за отслабванеАз не съм ползвала никога,но моя братовчедка имаше и на кутията пишеше да се ядат само плодове и зеленчуци и да се спотрува редовно. че то за какво са тогава.
    А има един лаф,че който пие такива хапчета така се охарчва,че са скъпи,че после няма пари да яде и затова се отслабвало
    Това са пълни глупости за мен
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 10:44#5Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Против или за хапчетата за отслабванеКатегорично съм против хапчетата за отслабване. По добре е човек да се храни балансирано, отколкото да се тъпче с химии, защото не се знае какви ще са последствията след това.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.16 08:57#6NickNickНовакРегистрация: 28.05.11Град: ВарнаОтговори: 17от: Против или за хапчетата за отслабванеВикито Иванова е мъдър човек...ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:41#7Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Против или за хапчетата за отслабванетвърдо противОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.16 12:07#8иван ивановиван ивановНовакРегистрация: 20.06.16Град: -Отговори: 1от: Против или за хапчетата за отслабванеЗдравейте, и аз бях малко скептичен към хапчетата за отслабване, но откакто ползвам хапчетата Червен пипер на Bulgaricus съм много доволен. В началото нямаше кой знае какъв ефект, но след продължителен прием се вижда разликата. Вече си купувам с 1 размер по-малки дрехи. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.16 09:26#9МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Против или за хапчетата за отслабванеТвърдо - не.По добре е да се отслабва със спорт или вървене+консумация на плодове и зеленчуци.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest