Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Против или за хапчетата за отслабване

Против или за хапчетата за отслабване

  • 21.11.10 12:17#1Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Против или за хапчетата за отслабванеПостоянно дават реклами по телевизията и в интернет на разни хапчета и продукти за отслабване. Някои ползвал ли е въобше такива и ако да, то има ли ефект или е поредната измислица да си харчим парите?

    Ако сте ползвали такива неща, ще съм благодарна да препоръчате някои продукти, тяхният ефект и има ли странични действия от тях.

    Мерси
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.10 05:41#2Rosi TrifonovaRosi TrifonovaАдминистраторРегистрация: 11.04.16Град: -Отговори: 16от: Против или за хапчетата за отслабванеГорещо те съветвам да не се занимаваш с глупости. Не се връзвай на тези хапчета за отслабване. Имам познати, които са пили един или друг вид - и дори да е имало някакъв ефект, той е за малко.

    Щом спреш хапчетата, всичко се връща назад сякаш. Помисли върху промяна в храненето си, ако искаш да отслабнеш и забрави за хапчета ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.11 07:07#3NickNickНовакРегистрация: 28.05.11Град: ВарнаОтговори: 17от: Против или за хапчетата за отслабванеТаблетки за отслабване, категорично НЕ. Гадните производители лъжат на поразия само и само да зарибяват повече хора. Наблягаме на плодове и зеленчуци и всичко си идва на място. :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.12 06:11#4naomiinaomiiНовакРегистрация: 15.02.11Град: -Отговори: 23от: Против или за хапчетата за отслабванене забравяйте да наблягате и на спорта !ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.12 07:45#5zuzi1982zuzi1982НовакРегистрация: 01.02.12Град: -Отговори: 1от: Против или за хапчетата за отслабванеПринципно не съм против хапчетата за отслабване, пробвала съм доста, но повечето пъти съм оставала разочароана..от месец някъде използвам тези ( SlimWeight Pro) и засега съм супер доволна, така че ги препоръчвам на всеки който се чуди какви да си вземе ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 04:00#6ivetaivetaНовакРегистрация: 21.03.12Град: Горна ОряховицаОтговори: 3от: Против или за хапчетата за отслабванеаз съм против хапчетата за отслабване,тъй като всичко в тях е химия,и ако помагат срещу килограмите,то вредят на много други важни органи от човешкото тяло,за това е по-добре да наблегнем на плодовете,зеленчуците и зеленият чай.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 05:02#7полиполиНовакРегистрация: 17.04.12Град: -Отговори: 1от: Против или за хапчетата за отслабванеЩе ми препоръчаш ли някакъв точно определен зелен чай.Имам предвид като марка, защото в аптеките има най- различни и не знам кой да избера...ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.12 05:52#8NickNickНовакРегистрация: 28.05.11Град: ВарнаОтговори: 17от: Против или за хапчетата за отслабванеИНХУА СЛИМ ЧАЙОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.12 09:59#9adelinaadelinaНовакРегистрация: 19.05.12Град: -Отговори: 1от: Против или за хапчетата за отслабванеЗдравейте. Преди време и аз бях против хаповете за отсабване, но сега съм търдо "за".

    След раждането на второто ми дете бях 103кг. Бях качила по време на бременността 34кг. Опитах Дюкан-свалих 5кг..излязоха ми някакви киселини в стомаха от нея...опитах НВД-обаче с нея още 5кг...нищо на фона на мойта 100 кила...почнах да ровя в нета и да търя нещо което и могло да ми помогне и видях че има най-много мнения за лидата.

    Четох, четох, четох...толкова много пие за нея,но пише и хубави и лоши нещо.Реших се и първо си купих половин опаковка. Започнах я на страх,но чесно казано не стан товяа за което се бях подготвила-аз очаквах страшни работи-мислех че ще ми е лошо, мислех си че ще ми се случи какво ли не. След 3-4 хапче почнах да забелязвам че не ми се яде нищо, много вода ми ес пиеше. Изпих си половината опаковка-реших че ще си взема една цяла кутия,изпих и нея-лед като изпих цялата кутия-бах свалила общо 12кг, с кутия и половина-направо откачих от щастие. Поръчах си и още една цяла кутиия, след като я свърших и нея бях 70 кила. През цялото време не ми се ядеше нищо, аз обаче не се оставях да не ям, а карах предимно на разделно хранене с минимум мазнини, без сладки и тестени храни.

    Еми ето случиха се нещата при мен. Проължавам да поддържам постгнатато с много спорт.

    Исках просто да споделя моя опит с капсулите за отслабване и поясних защо съм ЗА. Според мен са незаменим помощник но САМО когато става дума за свалянето на повече кг.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.12 05:56#10NickNickНовакРегистрация: 28.05.11Град: ВарнаОтговори: 17от: Против или за хапчетата за отслабванеАко са толкова добри, защо ми се изтриват коментарите под такива "добри" продукти? В Америка всички щяха да са като фиданки. Да ама не. Само ще спомена че от "чудните" хапове за отслабване направих гастрит. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 03:38#11dobidobiНовакРегистрация: 09.07.12Град: -Отговори: 1от: Против или за хапчетата за отслабванеЗдравейте!Аз искам да споделя,че сподем мен има ефикасни капсули за отслабване и това са: капсули за отслабване с домати...точно за един месец ,с една опаковка отслабвах 5 килограма и това никак не е шега...от тях не ми се ядеше,т.е. убиват апетита,ускоряват метаборлизма и имат още редица поезни ефекти...това ни как не означава,че човек трябва да се тъпче с капсули в комбинация с толумби и баклава и да лежи и да чака да отслабне,а просто т е помагат да се вземем в ръце и да имаме сили да направим една сериозна диета ,паралелно с приема им и като увеличчим движнието и чудото се случва....ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.12 01:16#12николинаниколинаНовакРегистрация: 04.09.12Град: -Отговори: 1от: Против или за хапчетата за отслабванеа за мен хапчетата трябва да са от :yawn: ЛЮТ ЧЕРВЕН ПИПЕР нямате идея какъв ефект имаха върху мен казват се :y: КАПСИТОЛи повярвайте това е продукта ако си мислите че ще ви пари на стомаха грешите аз съм с гастрит и рефлукс и нямах проблемОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.13 05:54#13Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 5от: Против или за хапчетата за отслабванеПрепоръчвам да наблегнете на повече плодове и зеленчуци, да избягват тестените и сладки изделия. Хапчетата за отслабване според мен не само не са ефективни, но могат и да ви донесат здравословни проблеми. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.13 09:13#14NickNickНовакРегистрация: 28.05.11Град: ВарнаОтговори: 17от: Против или за хапчетата за отслабване Лютив червен пипер за гЪстрит, определено вие се гъбаркате с форумците :x: Но за плодове и тестени изделия съм съгласен, нека да добавим и спорт. За предпочитане танци. Не само че действат отслабващо, но е и тоста приятно ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.13 08:52#15victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9от: Против или за хапчетата за отслабванеСъветът ми е НЕ пийте такива неща . Те са вредни както за вас , така и за бъдещите ви деца (за момичетата).
    По добре дайте път на волята си и не се занимавайте с глупости.Вземете се в ръце и вижте , че най ефективният метод е здравословният начин на живот , спортувайте винаги когато можете , яжте често по малко, не се лишавайте от хляба само,защотото е калоричен , заменете го с пълнозърнест и черен.Яжте от всичко , защотото се нуждаете от енергия.
    Винаги когато имате въпроси ме питайте на среща съм.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 10:15#16Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Против или за хапчетата за отслабванеКатегорично съм против хапчета за отслабване.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest