Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Да качваме снимки на рецептите

Да качваме снимки на рецептите

  • 27.11.13 02:53#1Violeta StrahilovaVioleta StrahilovaНовакРегистрация: 12.11.13Град: ПерникОтговори: -Да качваме снимки на рецептитеПредлагам тези който качват рецепти да качват и тяхна снимка. Много от нас имаме лични такива от предложените рецепти, а и сайта дава тази възможност. След като админите одобрят рецептата, така могат да одобрят и снимката. Има много рецепти, който нямат нищо общо с качените снимки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.16 07:50#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Да качваме снимки на рецептитеАз много обичам да гледам снимките на рецептите Може да е детско,но кулинарните ми книги без снимки почти не съм ги отваряла,да не кажа,че някой изобщо.Обичам кулинарната фотография колкото самото готвене. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.16 08:20#3Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Да качваме снимки на рецептитеАз също предпочитам да гледам рецепти със снимка. Може би на по - късен етап администратора да прецени да се качват единствено рецепти със снимки, и това означава че те наистина са приготвени.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 10:23#4Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Да качваме снимки на рецептитеАз също предпочитам да гледам рецепти със снимка. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.16 03:03#5Татяна ДимитроваТатяна ДимитроваНовакРегистрация: 07.01.16Град: ХасковоОтговори: 71от: Да качваме снимки на рецептитеПредложението е добро - и очите се хранятОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.16 03:30#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Да качваме снимки на рецептитеРецепта без снимка според мен е все едно целувка през стъкло. Или манджа без сол. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.16 06:17#7Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Да качваме снимки на рецептитеНе всяка качена рецепта се готви в момента, за да има снимки. То е редно да се готви, снима и тогава да се качва. но откакто има обявен консурс всеки качва каквото има, знае, може, сготвил, несготвил. Наградите са стимул за трупане на точки. Не отричам, че в момента и аз съм една от тях. Но когато сготвя нещичко, което го правя често, качвам със снимка.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.16 12:39#8Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Да качваме снимки на рецептитеКогато рецептите са без снимка как може да се докаже,че потребителя не ги преписва в момента от някоя кулинарна книга?Не се нарушават правилата,но не мисля,че е редно.Според мен трябва да се дават точни само за рецепти със снимка.Да,точките са много по-малко,но 10 рецепти са си 40 точки.Ясно е,че не всеки снима,но това е конкурс и не може да се толерират едни за сметка на труда на други,които доказват,че са приготвили дадената рецепта.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.16 12:27#9Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Да качваме снимки на рецептитеТо няма правило, качвай рецепта, която си готвил. Повечето хора, които качват рецепта без снимка, си ги преписват от някоя книга или сайт и пооправят ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 01:14#10Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Да качваме снимки на рецептитеЗа това са администраторите да одобряват или отхвърлят рецепти.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 11:17#11Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Да качваме снимки на рецептитеочи пълни уста празна ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 12:41#12Рая АндоноваРая АндоноваМастър ШефРегистрация: 04.12.15Град: Велико ТърновоОтговори: 84от: Да качваме снимки на рецептитеАз пък много не харесвам това, че ако качиш рецепта без снимка, слагат снимка от галерията на сайта. Да, ок, не е чак толкова зле, ама някои снимки въобще не отговарят на това как всъщност изглежда, когато се сготви и това заблуждава. Мислех си, че вероятно би било по-добре да може този, който качва рецептата без снимка, да одобри снимката, която избират от галерията на сайта и чак тогава да бъде качена тази снимка. Поне този човек ще знае дали горе-долу си прилича с това, което се получава от рецептата. А ако нямат снимка, да си стои без снимка рецептата(в други сайтове е така), а когато някой го сготви, ще качи снимка.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 12:53#13Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Да качваме снимки на рецептитеДори и да се качи снимка на готвените рецепти, не всеки може да го издокара еднакво. И тогава пак има критики.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 01:16#14Наталиа ПетроваНаталиа ПетроваЧиракРегистрация: 05.01.16Град: ВарнаОтговори: 148от: Да качваме снимки на рецептитеСпоред мен трябва да се вземе под внимание и факта, че не всеки път когато се готви има възможност и да се снимаОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 01:21#15Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Да качваме снимки на рецептитеСъгласна съмОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 01:23#16Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Да качваме снимки на рецептитеВ днешно време, във века на технологиите, едва ли има някой, който няма възможност да снима. И според мен е по- достоверно, когато рецептата е качена със снимка. Да, няма ограничения в случая, но аз също имам възможност да преписвам рецепти от книги и списания, но на мен тръпката ми е и в снимането.
    Съжалявам, че няма опция да се качват снимки стъпка по стъпка, които да носят допълнително точки.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest