Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Да качваме снимки на рецептите

Да качваме снимки на рецептите

  • 27.11.13 02:53#1Violeta StrahilovaVioleta StrahilovaНовакРегистрация: 12.11.13Град: ПерникОтговори: -Да качваме снимки на рецептитеПредлагам тези който качват рецепти да качват и тяхна снимка. Много от нас имаме лични такива от предложените рецепти, а и сайта дава тази възможност. След като админите одобрят рецептата, така могат да одобрят и снимката. Има много рецепти, който нямат нищо общо с качените снимки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 01:26#2Рая АндоноваРая АндоноваМастър ШефРегистрация: 04.12.15Град: ВарнаОтговори: 84от: Да качваме снимки на рецептитеИ на мен ми се ще да може да се качват снимки стъпка по стъпка. Бях качила на една рецепта и такава снимка, но не беше одобрена, както и очаквах.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 01:29#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Да качваме снимки на рецептитеЯвно снимката не е била подходяща ,за да не я качат.Аз слагаю снимки стъпка по стъпка и винаги му ги публикуват.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 02:01#4Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Да качваме снимки на рецептитепонякога не излизат както от списанияОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 01:13#5Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Да качваме снимки на рецептитеНа мен постоянно ми дава грешка при качване на снимка и накрая се отказвам и оставям администраторите да изберат. Е качвала съм е такива без снимки, но често ми презарежда.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 11:15#6Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Да качваме снимки на рецептитепонякога стават размазани и не се одобряват или различен формат, пък и не всеки е на ти с техникитеОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 07:21#7DjesDjesНовакРегистрация: 20.02.16Град: СмолянОтговори: 50от: Да качваме снимки на рецептитеНе всеки път човек има възможност да снима. Особено, ако има гладни много.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.16 02:05#8Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Да качваме снимки на рецептитеДано не ми се разваля скоро фотоапарата.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 12:17#9ИвелинаИвелинаЧиракРегистрация: 01.02.16Град: КарловоОтговори: 269от: Да качваме снимки на рецептитеХубаво е да се качват и снимки.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 12:48#10Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Да качваме снимки на рецептитетака по- малко ще изпотяваме администраторите, но пък сега с новата опция за точки на първа снимка към рецепта без снимка ще е готиноОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 04:40#11Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Да качваме снимки на рецептитеАз готвя и снимам,... когато видиш нещо по-лесно може да те мотивира да го направиш и ти. Снимките са като мотивация,а ако не видиш как изглежда храната когато е приготвена по рецептата как ще ти се прияде на теб,че да го приготвиш и ти. Съгласна съм с това,че когато администраторите са слагали снимки понякога или в повечето случеи снимките са неточни,но забелязах,че когато някой е побликувал след това подходяща снимка са оттеглили тяхната. Пък и колко отнема една две снимки...колкото и да са гладни хората около теб надали ще възразят срещу минутка забавяне за да зарадваш окото и на други хора! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 10:16#12Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Да качваме снимки на рецептитеХубаво е към рецептите да се слагат и снимки , даже и от етапите на приготвяне на ястията, интересно еОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 01:21#13ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Да качваме снимки на рецептитеДа споделя какво ме притеснява ,качвам рецепта и снимка ,но админа пише копирана или взета от друг сайт да се преработи Ами аз колкото мога съм я преработила и как да напиша че се оформят топчета ,как да го измисля Рецептите са си мой и са споделени и в други сайтове има същите снимки и какво правим тогава????????? ей това не ми харесва ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 03:47#14Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Да качваме снимки на рецептитеКато се преработват не се уска да св сменя текста.Аз съм си намерила много бърз начун на промвна на текстовете,защото и мойте рецепти ги има в разлучни сайтове.Няма да ви споделя обаче чалъма написане ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.16 01:01#15Стела ЦерковскаСтела ЦерковскаНовакРегистрация: 08.02.16Град: КнежаОтговори: 8от: Да качваме снимки на рецептитеАз също съм за това към всяка рецепта да има снимка,НО....виждам мнного,които или нне са това,което би трябвало да бъде или изобщо няма снимка (на много от рецептите да кажем на авторите).Защо за едни да е задължително,а за други не?!имам рецепти,които не мога да пусна,само защото снимката не е в подходящият формат или над или под ...колко МБ бяха там!
    Нека поне да се оправи това с МБ-ите....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.16 01:03#16Стела ЦерковскаСтела ЦерковскаНовакРегистрация: 08.02.16Град: КнежаОтговори: 8от: Да качваме снимки на рецептитеДа и при мен се случва често.Аз имам страничка във фейсбук и има много мои споделенни рецепти из иннтернет!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest