Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Да качваме снимки на рецептите

Да качваме снимки на рецептите

  • 27.11.13 02:53#1Violeta StrahilovaVioleta StrahilovaНовакРегистрация: 12.11.13Град: ПерникОтговори: -Да качваме снимки на рецептитеПредлагам тези който качват рецепти да качват и тяхна снимка. Много от нас имаме лични такива от предложените рецепти, а и сайта дава тази възможност. След като админите одобрят рецептата, така могат да одобрят и снимката. Има много рецепти, който нямат нищо общо с качените снимки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.16 03:30#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Да качваме снимки на рецептитеПредлагам за рецепта без снимка да не се дават точки на автора,за да се избегне трупането на рецепти преписани от книги.Точки да има само за качена снимка,както е до сега.У този месец има автор с доста качени рецепти без снимки.По-малко са точките,но какво го бърка да си изпише есин рецептурнук и да вземе точки,вместо да готви.Обедена съм,че тези неща,който са сложени не са приготвени от автора и не е логично за се дават каквито и да било точки,макар и минимални.Повечето рецепти без снимка са ми дори абсурдни и не бих приготвила никога,за да спечеля точка за тях,дори една.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.16 03:35#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Да качваме снимки на рецептитеАко не се промени това и аз започвам само да преписват лесни рецепти (кулинарната ми библиотека е доста богата) и да си трупам точки.Тогава обаче не желая администраторите да ми направят забележка,защото щим може за се дни,значи всички може така да правим.Няма да се хабя и със статии вече.Тарикатлъка нещо идва в повече,а готвещите да вървят м****та си излиза...ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.16 09:06#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Да качваме снимки на рецептитеОтдавна ми направи впечатление ,че има много кулинари с много рецепти ,а снимки почти няма ,какво ви говори това ??? За мен е ясно какво значи ....ами тогава и аз няма да се хабя да снимам дали хубави или лоши, но за своите сегашни качени 396 рецепти имам качени 976 снимки и само една качена от готвач защото моята не стана беше много голяма и не пасна Нещо трябва да се промени ,да няма дразги в конкурса ,а до сега където и да съм участвала винаги щом е конкурс искат рецепта и поне една снимка да се докаже че ти си автор на дадената рецепта ,то автори много Щом рецептата се върти в нета всеки може да си я приготви ,но не и да копира снимка и рецепта и така да участва Никой не трябва да се чувства прецакан Конкурса да е честен и всеки да участва според възможностите си ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.16 01:26#5Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Да качваме снимки на рецептитеСериозно се замислям дали да качвам рецепти защото не ми харесва,че само с коментари и рецепти без снимки се печелят повече точки от колкото да сготвиш реално нещо и да го споделиш... Старая се да снимам рецептите си на всеки етап от тяхното приготвяне...но това май е без значение... За следващия месец съм си приготвила два рецептурника и няма да кача нито една снимка...ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:15#6Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Да качваме снимки на рецептитеАз имам доста рецепти, на които снимките не бяха одобрени. Но вече всичко е ОК, защото хванах цаката на снимането ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:19#7Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Да качваме снимки на рецептитеАз искам снимките да ми са перфектни да те грабне рецептата със снимката.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:24#8Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Да качваме снимки на рецептитеЕ, хубаво е снимката да е качествена. Наистина като ти грабне окото е по-друго! Развали ми се фотоапарата и ми е много кофти !
    Като се случи това, само възкликнах "свършена съм!" и децата се спукаха от смях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:31#9Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Да качваме снимки на рецептитехахаххаххахаха ) То не е смешно, ама как го обясни ме развесели , и аз имам нужда от фотоапарат че полудявам с тоя телефон вече. Тъкмо си нагодя добър кадър и ми звънне телефона, откачааам, викам "съжалявам но снимам" и затварям , цирк голям ))ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:36#10Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Да качваме снимки на рецептитеОх, съчувствам ти и на теб!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:44#11marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Да качваме снимки на рецептитеРецепти които са без снимки не ги поглеждам, не са ми интересни, също така и рецепти на които снимките са от Готвач БГ. В началото и аз си разрешавах по този начин, но после схванах, че всеки сам си качва рецепта и снимка.
    Имам и апарат, хубав е, ама много не съм наясно със снимките и все нещо не ми е наред, я светлината ми бяга , я ръце ми пречат, я нещо друго.
    Обичам да гледам снимки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.16 09:44#12Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Да качваме снимки на рецептитеНе поглеждам рецепта без снимка. Първо снимката грабва окото,след това рецептата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest