Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Как по-лесно да спрем цигарите?

Как по-лесно да спрем цигарите?

  • 05.01.16 09:20#1БорисБорисНовакРегистрация: 02.01.16Град: ШуменОтговори: 3Как по-лесно да спрем цигарите?Пушач съм от вече не знам колко години, но силно искам да сложа край на този вреден навик. Знаете ли храни, освен цитрусите, които потискат желанието да запалиш?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 02:23#2Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Как по-лесно да спрем цигарите?всичко е въпрос на желание и нагласа. Приятелят ми отказа цигарите от месец и половина и то ей така просто един ден каза аз няма да пуша и ги спря. е зависи колко още ще изтърпи но според мен минеш ли първите 3 месеца после е лесно ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 09:07#3Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Как по-лесно да спрем цигарите?Изтегли си книгата на Алан Кар за пушенето, трябва да имаш обаче adobe reader на лаптопа, за да се отвори. След като прочете тази книга, брат ми отказа цигаритеОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 08:53#4Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Как по-лесно да спрем цигарите?Иска се силно воля ,за да ги спреш. Няма ли вола нищо не помага.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 11:18#5Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Как по-лесно да спрем цигарите?И аз като забременях ги спрях и после след кърменето ги почнах пак, да ме пита човек, що ги почнах. Сега не че нямам воля ами не искам, доставя ми удоволствие, с кафето на спокойствиеОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.16 05:36#6Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Как по-лесно да спрем цигарите?Аз също като бях бременна, не пуших и след това отново. Питам се все още, защо съм ги започнала пак? А на всичкото отгоре, през годините ги увеличих. Понякога ми е зле от тях, но това е - навик. Сутрин като стана, първо кафето ... и цигарата. После , успокоявам нервите през деня и така...ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.16 11:02#7Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Как по-лесно да спрем цигарите?Никога не съм пушила,а и нямам и желание.Не се влияя от приятелите и близките ми които пушат.Може би трябва да се намаляват постепено.Всеки сам трябва да си реши.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 12:20#8Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как по-лесно да спрем цигарите?Само волята ще ти помогне трябва сама да си кажеш че ги спираш и край.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 06:34#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Как по-лесно да спрем цигарите?Проблема ни е един и същ ,и аз спрях за няколко месеца ,после пак започнах и се чудя защо Уж много искам здравословно да живея ,а пуша не много ,но си е вредно ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 07:41#10Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как по-лесно да спрем цигарите?Ако пушиш по 1 цигара казват е по вредно отколкото няколко на ден.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 08:36#11цветослава кирковацветослава кирковаГотвачРегистрация: 10.12.13Град: МездраОтговори: 108от: Как по-лесно да спрем цигарите?Ех, тези цигари. Аз, като бях бременна не пуших, спрях да кърмя, и веднага ги започнах, от няколко месеци обаче нещо не ми допада тая смрад, и все се каня да ги откажа. Преди месец се разболях доста, сутринта ставам ,паля цигара и не мога да поема въздух, така две сутрини подред. 10 дена не сложих цигара в устата си. Мислех, че ще ги откажа, но уви, ето че пак попушвам, поне мога да се похваля че са само по 2 на ден. Някак си не мога да се реша. Воля трябва, друго не мисля че ще помогне.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 08:56#12Евтини РецептиЕвтини РецептиПомощник ГотвачРегистрация: 13.05.16Град: -Отговори: 16от: Как по-лесно да спрем цигарите?Смятам,че всичко е въпрос на нагласа.Пуших доста години,не по много,но редовно.Една сутрин се събудих с мисълта,че не искам вече да тровя тялото си.Просто имах нужда от нещо положително,което да направя за себе си.Имало е доста моменти,в които ми се е искало да започна,особенно след хранене или в компания на маса,но някак удържах.Не предполагах,че имам толкова силна воля или инат .. И така на 11 този месец навърших 4 години и съм ужасно горда с това.Ако не го поискате наистина,няма да се получи!Успех на всички! ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 12:46#13marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Как по-лесно да спрем цигарите?Пушач съм и още като студентка запалих първата си цигара. На мен ми харесва сутрин с кафето да запаля. Никога до момента не съм си поставяла като забрана пушенето. Не съм се и опитвала, на мен не ми пречи. Все още не е окончателно доказано колко вредят цигарите, въпросът е спорен, защото при болестта на Алцхаймер например помагат. Тога го прочетох в едно америкн. научно списание, което държи на името си. Интересното е, че има хора доживяли дълбока старост и са били цял живот пушачи, и обратното, така че къде е истината не зная.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest