Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Проблем с кухненски робот. Помогнете!

Проблем с кухненски робот. Помогнете!

  • 14.11.16 02:06#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Проблем с кухненски робот. Помогнете!Здравейте, имам проблем с кухненския ми робот. Марката му е Gorenje SBR1000E, до сега съм ползвала единствено блендера и сокоизтисквачката към него, днес реших да сложа купата за нарязване (чопъра), но той не тръгва, с другите приставки работи, с тази не ще.

    От 40 мин се мъча, и се изнервих максимално. Робота има защита, която не позволява включването на уреда, ако не е сглобен правилно. Всички ножове и купата си мисля че съм поставила правилно, от долу бутоните си светят, но не тръгва. Сглобявах и разглобявах вероятно 100 пъти и това чудо не мърда. Някой има ли идея какво става?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.16 11:53#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Проблем с кухненски робот. Помогнете!След като с другите приставки работи, а с тази не става, значи не си го сложила (затворила) правилно.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.16 03:53#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Проблем с кухненски робот. Помогнете!да, вероятно не го затварям правилно, защото иначе си работи, отказах се и си ги нарязах зеленчуците с нож, вчера пак опитах и пак не можах да го включа, те пък са го направили като за инженери, не мога да разбера къде греша, привидно го сглобявам както трябва, купата си щтрака, но не тръгваОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.16 03:09#4AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Проблем с кухненски робот. Помогнете!съвременните уреди са така, а и трябва да се гарантира максимална безопасност ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 01:22#5МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Проблем с кухненски робот. Помогнете!Пробвай да го изчистиш хубаво отдолу където се мушкат приставките със спирт. Може нещо да му пречи.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest