Промяна на правилата?

  • 12.01.16 03:48#1Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308Промяна на правилата?Предлагам правилата на играта(на конкурса) цял месец да остават, каквито са заварени. Не е коректно по средата на месеца да се променят, тъй като всеки е започнал с ясна преценка за възможностите си и промяната може да ощети едни и да облагодетелства други потребители.

    Затова е редно, ако има промяна, то тя да е в началото на всеки месец, за да може така човек да прецени дали да се включи или не, без неприятни изненади :wink: :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.16 01:21#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Промяна на правилата?Ако не бях права,най-малкотохората щха да фо напишат,че не съм и да си гледам работата,а не стана така,а оправих нещата.Точките бяха само 20,но нямаше да спреш.Най-малкото трябваше да се извиниш и всичко да спре ,затова писах толкова много.Надявам се да е запоследно.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.16 01:59#3Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Промяна на правилата?Едно предложение от мен,само и единствено ако е възможно.Да се направи общ чат в който можем да си комуникираме за всичко.Някакъв вид говорилник. :y: :y: :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.16 02:04#4AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Промяна на правилата?@Мартина: идеята ти е супер, но няма да е точно чат, а ще е както във фейсбук. Освен рецепти и снимки ще можете да си споделяте и някакви идеи или въпроси като свободен текст, което ще се вижда в мрежата и всеки ще може да коментира и пише.

    @Jolie, @Kristin, @Lidia и останалите: качването на снимки към собствени вече публикувани рецепти остава възможно, но няма да се дават повече точки за това.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.16 07:36#5Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Промяна на правилата?Аз също не мисля, че е честно така да нападате Добринка. Щом сайтът го позволява, значи не нарушава никакви правила. Големи хора сме, не сме в детската градина. Какво е това "кодошене" ... Това е неморалното. Само злоба се излива и нападки. Хубаво е, че предлагате нови неща, но целият този хейт е напълно излишен.
    Освен това не всички имат равни възможности, поради различните сфери на дейности на потребителите, но не съм чула някой да го коментира. Преди да се хвърляте срещу някого, погледнете фактите малко по-мащабно, включвайки и себе си в картинката.
    Както каза админът - тук не е само за професионалисти. Всеки трябва да има шанс .
    Насочете агресията си към вредителите, които я заслужават напълно и изцяло. Те не са в този сайт.
    Поздрави и лека вечер.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:12#6Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Промяна на правилата?Защо е скрита класацията(по средата на играта) и точките на участниците? Ще имаме ли изобщо отново достъп до нея?ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:17#7AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Промяна на правилата?Защото участието ви в сайта не трябва да се мотивира от точките на останалите. Така само няколко души ще са мотивирани, а другите не, след като гледат точките на останалите...

    Класацията ще се показва разбира се всеки месец за предходния.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:28#8Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Промяна на правилата?Участието се мотивира от това да имаш възможност да проследиш себе си сред останалите. А не цял месец да се чудиш дали трудът ти няма да е бил напразен.
    Това ограничение единствено мотивира злобните нападки, защото ето че дават резултат...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:40#9Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Промяна на правилата?Искам само да отбележа,че миналия месец(декември)нямаше бой за точки.Със всеки изминал месец ще е по голяма борбата.Преценете си силите и възможностите.Яжте шоколад за да си вдигате хормона на щастието! :love: :love: Идват все повече потребители,а рецептите стават по- малко!хахахаха ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:40#10AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Промяна на правилата?Кристин, днес ще пуснем класацията на потребителите, както за предния, така и за този месец временната класация. Но това дали ще има постоянна класация занапред зависи от активността на останалите потребители, защото целта на сайта не е само 5 души да са активни.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:41#11Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Промяна на правилата?Всеки може да види на останалите потребители точките дори и без класация.Не злобна нападки,а честна игра.Разграничете моля двете няща Аз предлагам да се скрият пък изцяло точките и само админите да ги покажат накрая. Нали Доби посъветва да се забавляваме,а не да гледаме точките Нека послушаме съвета и. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:44#12Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Промяна на правилата?Според мен тази класация само ще демотивир нови участници.Мое мнение.Интересно как аз знам на всеки точките във всеки един момент...Четете и рецептите,това е целта на сайта,а не само конкурса.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:47#13Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Промяна на правилата?Да,рецептите стават по-малко,точките повече....интересно,после сме били злобни като видим нередност ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:47#14Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Промяна на правилата?Според мен труда ни няма да е напразно, защото рецептите публикувани от нас ще се гледат във времето. А що се отнася до конкурса, според мен администратора ще прецени дали хората с най- много точки заслужават да получат награди .ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:47#15Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Промяна на правилата?Може да видите само общите точки, а не за месеца.
    Ирина, честната игра я определят правилата, а не Вашето субективно мнение, което беше изразено доста злобно и подмолно. А това определено може да убие забавлението.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 02:53#16Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Промяна на правилата?Кристин,имаш повече форумни теми,отколкото рецепти!Лично ти за какво си в тоя сайт?За да вземеш някаква награда и после чао,да си правиш лафче с някой или да готвиш?Озлоблението идва от самата теб!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest