Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

  • 21.01.16 08:50#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От месец съм в играта, писах рецепти и качвах снимки като луда :wink: резултата е спечелена награда, но за нея доста се потрудих Сега гледам и се чудя на някой хора искам да ги питам - Защо са тук, за една награда или искат нещо повече. Не може да качиш една рецепта и една снимка и да получиш 60 точки затова, че не спираш да коментираш рецепти от рода на - добра рецепта и др подобни и да трупаш точки само от това. Ами хайде да не качваме нищо, само да си коментираме и да трупаме точки - ще е много забавно, като в ГОВОРИЛНЯ Честно да си кажа - ядосана съм, не е честно спрямо тези който наистина готвят, снимат и качват хубави рецепти, а разни момиченца само си говорят и пускат темички - мисля, че трябва да се премахнат точките за теми и коментари и тогава ще видим кой за какво е тук ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.18 01:29#2Росица ПетроваРосица ПетроваГуруРегистрация: 15.01.17Град: СопотОтговори: 6от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Не зная дали тук е мястото ми, но зная, че обичам да готвя. По-скоро обичам да правя сладкиши и различни тестени изделия (може би личи и по рецептите, които качвам). Възхищавам се на много от Вас, уча се всеки ден на нещо ново и се радвам, че мога и аз да допринеса нещичко.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest