Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

  • 21.01.16 08:50#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От месец съм в играта, писах рецепти и качвах снимки като луда :wink: резултата е спечелена награда, но за нея доста се потрудих Сега гледам и се чудя на някой хора искам да ги питам - Защо са тук, за една награда или искат нещо повече. Не може да качиш една рецепта и една снимка и да получиш 60 точки затова, че не спираш да коментираш рецепти от рода на - добра рецепта и др подобни и да трупаш точки само от това. Ами хайде да не качваме нищо, само да си коментираме и да трупаме точки - ще е много забавно, като в ГОВОРИЛНЯ Честно да си кажа - ядосана съм, не е честно спрямо тези който наистина готвят, снимат и качват хубави рецепти, а разни момиченца само си говорят и пускат темички - мисля, че трябва да се премахнат точките за теми и коментари и тогава ще видим кой за какво е тук ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.16 09:49#2Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?И аз като някой от хората тук съм се регистрирала още преди доста години,но явно само от интерес.Бях в чужбина и нямах никакво време да влизам.Тази година видях съвсем случайно сайта и много ми допадна осен че може да намериш каквато и да е рецепта и да научиш нещо ново а и да спечелиш някоя макар и малка награда.Всеки би се зарадвал че е спечелил със собствения си труд. Казвам малка награда защото едва ли бих стигнала до края за големите нагрди. Като виждам каква битка се оформя.Просто за мен е абсурдно Пожелавам успех на всички потребители! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 04:27#3цветослава кирковацветослава кирковаГотвачРегистрация: 10.12.13Град: МездраОтговори: 108от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Ех Вили , и аз днес си зададох този въпрос ! Започнах да публикувам с голям хъс , обаче май не трябва да влагам толкова емоция защото много се ядосвам ,имам 300 снимки и рецепти със сигурност , но не мисля че всички са на ниво за този сайт , за това се дразня много като гледам какви неща се качват и потребителките печелят маса точки от това , май ще се откажа ! Потрошиха ми се пръстите от писане и накрая нищо няма да излезе . Предния месец определено потребителките които спечелиха бяха много добри , с прекрасни рецепти и доста на брои , сега обаче като гледам има потребителки с много " рецепти " от които полза имат само те самите . Няма да ме е яд ако победи някой с истински рецепти и по -добри от моите , но с такива елементарни неща просто не се сдържам .ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 04:54#4Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?И от кратки рецептисе научава много,само да се знае какво точно се съдържа.Не обвинявам хорат,който слагат лесни рецепти,защото може би нямат време за сложни ястия или просто не знаят такива.Аз обичам аламинути и чета такива рецепти. Този месец определено си "почивам" от напрежението но не съм спряла да готвя и снимам ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 05:19#5цветослава кирковацветослава кирковаГотвачРегистрация: 10.12.13Град: МездраОтговори: 108от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Струва ми се , че не си от тези които готвят бързи рецепти с 2 съставки , казвам си , че за мен смесването на два продукта като кисело мляко с чесън не е рецепта или доматен сок с лук . Извинявай ама.....интересна кратка рецепта е например твоята за сурова супа с ябълки , определено е нещо ново и различно , въпреки че не е за всеки вкус !ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 05:29#6AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?@Цветослава: разбираме ти негодуванието, но дори и тези, които пускат само кратки рецепти се изчерпват в един момент, а и вече няма да получават пълни точки, така че за тях става още по-трудно.

    Ти за сега се движиш доста добре в класацията, не се предавай, твоите рецепти са хубави. А и потребителите не са глупави, те сами могат да предценят
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 11:59#7ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Така е Цвети ,не се предавай ,имаш прекрасни рецепти това го писах още в началото като теб и мен ме дразнеше ,но вече я карам по спокойно дали ще спечеля или не каквото стане Пиша когато мога и се изумявам като видя хората които сън не ги хваща само и само да пишат, ами това е Нека си пишат ,нали разбра има малко точки за кратки рецепти Знам ,че писането не е лесно трябва време ,а ние имаме и друга работа не само да вися в сайта Когото можеш пиши, имаш като мен много рецепти ,а наградата рано или късно ще имаш за теб и Сия съм сигурна защото знам ,че готвите вкусно  ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 12:10#8Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Вили,ще ме извиняваш,но не разбирам следното-постоянно пишеш,за да критикуваш за това и онова,а все повтарчш,че нямаш време да седиш на компютъра в сайта.как става това незнам.Критиките за кратките рецепти не са ви обосновани,защото е по добре да има рецепти разнообразни от пити,макар и лесни за приготвяне.Честно да ти кажа дори и не чета вече рецептите ви за пити,защото съдържанието е едно и съшо с много малки разлики само оформяте различно и давате като отделна рецепта.Аз например съшо правя много пити,киглички и т.н. но тестото като е почти едно и съшо не ги снимам и да ги давам като рецепти,защото е глупаво.По-добре да се сложат снимки на отделните оформания и всеки като коменрат,който не знае как се прави цвете,слънце и т.н. да му се обясни.И аз мога да почна да ви обвинявам,че го правите така,заради точките.Сега ти пиша това,за да спреш да критикуваш хората,който готвят нещо различно от пити и кексове,защото ние готвим и други неща и ни е любопитно да правим лесни и бързи манджи,защото НИЕ не висим само тук.Постоянно критикуваш и за наградите,че всеки се бори за тях,ами ще се бори разбира се.Ти самата си спечелила награда а не спираш да се бориш.Противоречиш си сама.Уважавам те ,защото може да си ми баба,но изобщо не си права за това,което пишеш.Ако ти харесва конкурса,продължавай да си качваш питите (хубави са),но не обвинявай за щяло и нещяло хората,които са тук.Не бе разбирай погрешно,но нека младите кулинари да показват какво могат,макар и с лесни рецепти без да се ощятяват от към точни.Нали точно вие ( и някой други потребители) все тръбите,че се ощетяват кулинари.Не се заяждам,но му писва на човек да чете едно и съшо,което пишете постоянно,а не сте прави.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 03:22#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Никого не критикувам :x: всеки сам прави избора си каква рецепта да качи и каква не ,а дали ще се хареса е друга тема :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 03:40#10Ваня ВеличковаВаня  ВеличковаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.16Град: ПерникОтговори: 15от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Дами.. защо се дъвчете една друга не разбирам Недоволни винаги ще има, няма как да се задоволят всички желания, администраторите и магическа пръчка да имаха - пак ще се намери поне 1 който да каже "защо това е така, а не иначе". Споделяйте рецепти, черпете опит и се радвайте на живота ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 06:15#11Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Точно така,Ваня.Обаче да четеш само едно и също от вечно недоволни хора дразни и се надявам да престанат с хилядите претенции към сайта,към конкурса,към рецептите на хората и т.н.Затова написах това по-горе.Защо изобщо влизат тук,щом нищо не им харесва незнам.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 07:16#12DjesDjesНовакРегистрация: 20.02.16Град: СмолянОтговори: 50от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Интересно ми е.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 09:11#13Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Да си призная вече се замислям дали ми е тук мястото.Тая истерия за награди подлудява всички.Подведох се и аз,признавам си.Първоначално ползвах сайта за да потърся някоя по- интересна рецепта,нещо ново.Последната седмица се замислям над тая надпревара да се публикуват рецепти която всяка втора домакиня ги знае.Публикуват се снимки на люти чушки,кисели краставички,някакви салатки дето не ти трябват кой знае какви кулинарни умения .Да взема да пусна рецепта на варени яйца.Първо снимка на яйцата,после на тенджерката с водата,после на обелените яйца и ето ти...точки,точки.То всяка рецепта на баба,на мама....За какво са тия награди след като няма нужда от тях.За повечето рецепти такива екстри не са нужни...само покъщнина да трупаме.Не разваляйте хубавия сайт и не го свеждайте на ниво махленска сбиркаОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 09:21#14Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Аз не съм кулинар,но обичам да експериментирам когато имам свободно време.Какво мога да науча от последната рецепта например-Печен домашен суджук на грил.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.16 07:49#15цветослава кирковацветослава кирковаГотвачРегистрация: 10.12.13Град: МездраОтговори: 108от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Мисля , че ни си права ! Просто не си представям каква щеше да е твоята реакция ако се бореше за награда този месец , не мисля че безучастно щеше да седиш и да гледаш как се качват рецепти без снимки , снимки на ястия които си яла по ресторантите , купешки сладки , под лесни рецепти имах предвид неща от рода на пържени яйца , кисело мляко с чесън и т.н. Със сигурност нямаше да ти хареса да качваш наистина добри рецепти , а някой да печели хиляди точки пред теб без дори да се постарае да снима както трябва и да пуска "висящи във въздуха ястия " и какво ли още не ! Относно питите ,то е ясно че са с едни и същи съставки интересно е оформянето , затова предложих да има отделен албум в тази категория : оформяне на пити , интересно поднесени ястия и т.н. Има само една потребителка , която просто ме вбесява , нямаше да ме е яд на някой които има повече точки от мен , но да са за истински рецепти .Само за информация, същата има двойно повече точки и от теб ,а всичките и рецепти не могат да се равнят на една от твоите , да не кажа и от моите, въпреки че рядко си позволявам да се самооценявам ! Спирам до тук !ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.16 12:34#16Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Аз говоря за това,че няма лишо да се слагат леани рецепти.Редовно си правя най-различни комбинации смутита и ми е интересно да знам например кое с какво върви.Рецептите са лесни,защото всичко се слага в блендер,но това не значи,че не мога да сложа подобна рецепта.Относно купените неща,против съм и аз и затова следят администраторите и всеки може да напише коментар,че е крадена или купена рецепта и да се изтрие.При повече нарушения предлагам дори да се дисквалифицира потребителв,за да се спазват правулата.Сещам се за кого говориш,защото и на мен ми прави впечатление това.Лошотое ,че всичко се взима под общ знаменател и няма как да има пълна справедливост.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest