Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

  • 21.01.16 08:50#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От месец съм в играта, писах рецепти и качвах снимки като луда :wink: резултата е спечелена награда, но за нея доста се потрудих Сега гледам и се чудя на някой хора искам да ги питам - Защо са тук, за една награда или искат нещо повече. Не може да качиш една рецепта и една снимка и да получиш 60 точки затова, че не спираш да коментираш рецепти от рода на - добра рецепта и др подобни и да трупаш точки само от това. Ами хайде да не качваме нищо, само да си коментираме и да трупаме точки - ще е много забавно, като в ГОВОРИЛНЯ Честно да си кажа - ядосана съм, не е честно спрямо тези който наистина готвят, снимат и качват хубави рецепти, а разни момиченца само си говорят и пускат темички - мисля, че трябва да се премахнат точките за теми и коментари и тогава ще видим кой за какво е тук ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.16 02:33#2Татяна ДимитроваТатяна ДимитроваНовакРегистрация: 07.01.16Град: ХасковоОтговори: 71от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?за първи път участвам в конкурса, най-много ми допада възможността да съпоставям рецепти си с такива сходни с моите по имеОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.16 06:11#3Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Аз лично съм тук за размяна на опит и с това да допринеса на начинаещи да понаучат нещичко за готвене. Поне аз съм почнала така. И днес съм много доволна от това, което мога. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.16 06:13#4Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Аз също. Понеже една рецепта много често може съвпадне с друга по име. Но начена на правене не винаги е един и същ. Все някой е понаучил нещико различно или от сайт, или от мама или от баба. Не всеки готви и мисли по един и същи начин. ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 12:19#5Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От тук може да се трупа доста опит. Голямо разнообразие от рецепти. Ако се чудиш какво да сготвиш, влизаш и си избираш. Лесно е.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 12:56#6Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От тук се черпи много опит и различни идейки за вкусотийки.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 07:55#7ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Всеки идва в този конкурс с една цел - първо да спечели и после нещо да научи и нещо свое да покаже Обещаха промени за февруари ,но за сега виждам само една - покани приятел :wink: очаквам още нещо- а дано ,ама надали :wink:ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 10:45#8Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?администраторите сами определят правилата в крайна смета за тях е важно да има посещаемост в сайта, реклама, добавяне на нови рецепти и също така гледат да не ощетят нас като не ни ограничават в постовете във форумите все пак повечето тук сме новациОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 10:45#9Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?имаме нужда от съвети , обсъждане и така...ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 10:46#10Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?по-скоро може да се реши нещо като награда за тази рецепта,която има най-висок рейтинг (посещаема, оценка и коментари) но това администраторите трябва да си го решат, ние не определяме правилата ние ги спазвамеОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 12:49#11Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Аз съм с регистрация от 2013та година,дори бях забравила че и тук съм се изявявала някога Сайта е подновен,има много интересни статии и рецепти,а и този конкурс наистина стимулира.Какво по хубаво за един любител готвач да бъде оценен и поощрен по някакъв начин ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 01:05#12Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От този месец има въведена награда за най - посещаемата рецепта.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 01:10#13Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Има доста промени,да,има награда за най-посещавана рецепта.Каквото и да се прави все ще има недоволни. Харесват ми новите промени и сайта става все по-интересен ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 01:26#14Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?промените са хубаво нещоОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 03:02#15RenkataRenkataЧиракРегистрация: 03.02.16Град: -Отговори: 112от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Дава стимул да продължиш да готвиш още и още, и то вкусни неща!
    Да научаваш интересни рецепти от различни региони.
    Запознанство с нови хора!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 03:57#16ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Честито ! -това ще е новия Кулинарен Facebook ! Виждаме все нови и нови приятели ,нови рецепти ,споделят се статуси и проблеми - супер е Успех на новаците ,ние вече сме стари пушки :wink: :kiss:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest