Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?

  • 21.01.16 08:50#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От месец съм в играта, писах рецепти и качвах снимки като луда :wink: резултата е спечелена награда, но за нея доста се потрудих Сега гледам и се чудя на някой хора искам да ги питам - Защо са тук, за една награда или искат нещо повече. Не може да качиш една рецепта и една снимка и да получиш 60 точки затова, че не спираш да коментираш рецепти от рода на - добра рецепта и др подобни и да трупаш точки само от това. Ами хайде да не качваме нищо, само да си коментираме и да трупаме точки - ще е много забавно, като в ГОВОРИЛНЯ Честно да си кажа - ядосана съм, не е честно спрямо тези който наистина готвят, снимат и качват хубави рецепти, а разни момиченца само си говорят и пускат темички - мисля, че трябва да се премахнат точките за теми и коментари и тогава ще видим кой за какво е тук ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.16 12:51#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Предлагам всеки,който пуше дадено нещо да напуше заради кого го пише.Така няма да има коментари с недомлъвки и разбрали,неразбрали,обидени и не.Миналия месец аз написах какво не ми харесва,заради кого с имена и всичко беше Ок.Нека и занапред да е така. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 12:39#3Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?не мисля,че имаме право да съдим хората за това какво и как го правят... и тук е място за хоби, разтоварване не е нужно да спорите и да се дразнитеОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 12:36#4Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Да тук се разтоварваме а не да спорим и да се караме. Затова всеки да мисли позитивно. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.16 08:52#5Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Аз намерих сайта от вчера, но е много интересно-готини рецепти, красиви снимки и даже и бонус наградки...и в тази връзка аз пък не мога да кача снимки. Прочетох условията и мисля че отговарят на критериите, но ...пак не излизат.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.16 09:02#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Тук съм защото мога да намеря всякаква рецепта която търся и мога да науча много неща от споделените коментари.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 03:02#7К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Много сте прав, аз съм отскоро в сайта, досега само гледа, но реших да се включа в играта и като гледам само какво злоба и какви неща има по добре да не се бях трудила да играя. Вярно е че нямам кои знае какви изискани ястия и не са много качествени снимките, но съм ги правила сама и съм се потрудил!ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 09:29#8Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Потрудил ли си се? Катя,извини ме за неуместния въпрос,но какъв пол си-мъж или жена.Имам много руски приятели мъже които се казват Катя,а аз се обръщам като към жена към теб,но с това "потрудил" ,дали не съм се объркала?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.16 10:05#9Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?хубава е идеята с конкурса обичам да готвя и още повече обичам да научавам нови неща, а когато са съчетани и с награда вече е върхът ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.16 07:45#10ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Лято е ,не ни стига жегата ,ами и тези разправии направо ми омръзна Вечно ще има недоволни ,ами така е хора разни ,всеки според възможностите си качва рецепти и иска да покаже нещо ново Правете каквото трябва, а да става каквото ще! Успешна седмица на всички участници и както обичам да казвам- Хранете се добре и бъдете щастливи ! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.17 12:11#11Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Сайта ви е прекрасен и постоянно се допитвам за разни рецепти. Адмирации за играта. Не знам дали ми е тук мястото защото рядко публикувам рецепти поради липса на време. Надявам се че всички ще играят по правилата. Успех на администраторите ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.17 12:26#12Александра БошнаковаАлександра БошнаковаНовакРегистрация: 16.01.17Град: СофияОтговори: 1от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Здравейте.
    Отдавна се допитвам до рецептите от сайта, но чак днес разбрах, че има разни конкурси и игри. С днешния забързан начин на живот ще ми е трудничко да снимам и да описвам своите рецепти, но какво пък.... ще се пробвам.
    Приятно готвене!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.17 06:33#13ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Измина цяла година откакто писах това в началото.Цяла година бяхме в гонките ,писане ,снимане Много неща се промениха в условията на конкурса ,както и начина по който могат да се трупат точки. Трудно беше ,не мислете че е лесно само с мерак не става ,иска се и много работа -това е тайната на успеха.Успех на младите кулинари ,а по старите като мен да не се отказват ,защото с търпение всичко се постига eто една поука за това как печелят хора от зодия Рак ,защото и аз съм от тази зодия -РАКЪТ съзрял пред себе си водорасло. „О, колко съм гладен!“ – възкликнало и се втурнало… не, не към апетитната закуска, а точно в обратна посока. Колкото повече вървял ракът, толкова повече се отдалечавал от водораслото. Но тъй като Земята е кръгла, от един момент нататък започнал да го доближава. И така полека-лека, след цяла година ракът достигнал целта си. Водораслото било изсъхнало и не ставало за ядене. Ракът си останал гладен, но затова пък се прочул като първия пътешественик, обиколил света заднешком
    ПОУКА: Към успехът няма преки пътища, а понякога до него се стига заднешком
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.17 12:08#14Ani VoinovaAni VoinovaНовакРегистрация: 11.01.17Град: СофияОтговори: 8от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Да затова няма смисъл да се нападаме,защото целта е друга и всеки има какво да покаже или научи ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.18 03:57#15ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?От три години играя ,спирала съм за малко и отново съм в играта ,защото Готвача стана част от моя живот ! Сега излизам в лятна ваканция,дали ще се върна незнам , времето ще покаже На всички кулинари ,пожелавам да готвят с любов и да печелят желаната награда ! От мен Чаооо ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.18 01:25#16Росица ПетроваРосица ПетроваГуруРегистрация: 15.01.17Град: СопотОтговори: 6от: Защо съм в конкурса на Готвач.бг и тук ли ми е мястото?Не зная дали тук е мястото ми, но зная, че обичам да готвя. По-скоро обичам да правя сладкиши и различни тестени изделия (може би личи и по рецептите, които качвам). Възхищавам се на много от Вас, уча се всеки ден на нещо ново и се радвам, че мога и аз да допринеса нещичко.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest