Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Какво си готвите, ако сте на диета?

Какво си готвите, ако сте на диета?

  • 15.02.16 10:32#1Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38Какво си готвите, ако сте на диета?Здравейте,аз от 6 месеца спазвам хранителен режим с който свалих 20 кг,спазвам го по здравословни причини и вече започвам да срещам трудности в разнообразието в готвенето. Вие как се справяте в такава ситуация?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.16 08:55#2Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Радвам се че съм ви накарала да се замислите,надявам се да има успех режима и при вас,първата седмица е много важна,правете си повече крем супи за да свикне организма с промяната.Ако има нещо което искате да питате винаги съм на разположение,ще се радвам да помогна защото знам аз колко време загубих докато се почувствам отново здрава.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.16 05:53#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво си готвите, ако сте на диета?Благодаря Наталия за всичко което споделяш ,това ще помогне на доста хора А тази добра ендокриноложка в София ли работи и как се казва сподели за всеки случаи щом си доволна от нея ,значи е добра ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.16 07:04#4Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Да в София работи,казва се Млина Петкова,в медицински център Св.Лука приема и по здравна каса.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.16 07:43#5Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Какво си готвите, ако сте на диета?Сигурно си опитвала и крем супички с разрешените зеленчуци. На мен ми е много трудно да спазвам някакви ограничения, но като изключа тестените и сладките изделия, постигам някакъв резултат.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.16 08:45#6Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Основното е да го искаш,аз го правя защото исксм да съм здрава,преди 6 месеца едвам отивах да си прибера децата от детска и училище,нямах сила да вървя,днес вече тичам и ходим по излети в планината без никаква умора.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.16 12:05#7Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво си готвите, ако сте на диета?Когато съм на диета, предпочитам да ям по - малко количество храна, от колкото да приготвям нещо диетично.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 03:16#8Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Какво си готвите, ако сте на диета?Добре, че нямам нужда от диета иначе да си блъскаш главата какво е позволено и какво не да ядеш!ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 04:47#9Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Аз го правя с цел да оздравея,а и смятам че винаги трябва да гледаме какво ядем иначе неминуемо ще имаме здравословен проблем,най малкото подут корем или обрив.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 08:30#10ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво си готвите, ако сте на диета?Една китайска мъдра мисъл казва - Търси болестите на дъното на чинията си ! Човек е това ,с което се храни Когато човек се разболее първо трябва да спре храната така казва Авицена После да пречисти червата си 3да промени начина на хранене като прочисти лимфата ,бъбреците и стомаха си Ако това не помогне отивай на лекар :kiss:ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 08:34#11ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво си готвите, ако сте на диета?Хората са спрели да се хранят правилно ,не ядат жива храна - плодове и зеленчуци и всичко което расте и ядливо Дори вода не пием правилно От чешмите НЕ ,ПЪЛНО Е С ХЛОР дори и да се превари преди това първо се оставя водата за 1 нощ ,да се изпари хлорът и тогава се преварява най вече за малки деца ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 09:16#12Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Много ми хареса това което сте написали и е много вярно.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 09:38#13КрасиКрасиНовакРегистрация: 05.02.16Град: РавдаОтговори: 20от: Какво си готвите, ако сте на диета?Според мен първото нещо е да намалите грамажа,по често ,но по малко.Закуската е задължителна,но лека.Пиене на много вода,изворна или филтрирана,аз започвам денят си с 2 ч.леко топла вода с 1 с. л.мед и 1 с. л. натурален яб.оцет/1.5-2 л. днвено вода.1 кафе на ден/сутрин/ зелен чай.Изключих сладките неща в опаковка/само домашно приготвени,но рядко.И никакви колбаси,салами.Пълни са с консерванти оцветители.Минимум сол/ аз ползвам морска/ Изключих маята.Ползвам квас.И ръжен или пълнозърнест хляб/домашен/.Моята аптечка е в хладилника Имах проблем с TSH,антителата,преди години,но сега всичко е наред.Не гладувам.Но внимаваме с какво се храним у дома.Не напразно се казва,че храната е нашето лекарство.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 10:08#14Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Съветите ви са прекарсни аз съм се ограничила още малко като изобщо съм премахнала глутена и наситина се чувствам много по-добре.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.16 11:23#15Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Какво си готвите, ако сте на диета?мноог е кофти така, тъкм решиш да приготвиш нещо и виждаш 2-3 съставки ,които не трябва да консумирашОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.16 12:52#16Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Какво си готвите, ако сте на диета?Аз винаги ги заменям с разрешените от моя режим и така се получава също толкова вкусно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest