Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Какво ще предложите за следващия месец?

Какво ще предложите за следващия месец?

  • 18.02.16 08:36#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Какво ще предложите за следващия месец?Скъпи Кулинари,

    както знаете, опитваме се да правим играта ни все по-интересна, затова сега ще се допитаме и до вас. Какво бихте предложили да добавим за следващия месец? Тук визирам нови функционалности и екстри, а не неща от рода - ограничете на този и този точките, изтривайте тези и тези рецепти.

    Ние планираме да почнем да публикуваме рецепти и без снимки и първият, който добави снимка към такава рецепта да получи добър брой точки. Така няма да се налага да се чудим откъде да намерим снимки, които не винаги отговарят на рецептата, а и вие ще можете да сготвите нещо по-различно и да представите снимка.

    Кажете си мнението и дайте вашите предложения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.16 09:40#2Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Какво ще предложите за следващия месец?Браво много добра идея - мисля че ще заинтригува всички - ще бъде предизвикателство ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.16 11:37#3Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Какво ще предложите за следващия месец?Бих предложила да има опция участниците -конкуренти да магат дават точки един на друг за конкретна рецепта която много им е харесала и биха искали автора да бъде награден - например с бутон подобен на бутона сготви но този да дава точки на автора а не на зрителяОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 09:50#4Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво ще предложите за следващия месец?Идеята да си даваме точки по между си не е лоша, защото по този начин когато разглеждаме рецептите на останалите участници реално ще оценим приноса на всеки постарал се да приготви и да ни представи оригинална гозба. Ние тук определено сме недоволни когато се качи рецепта с 2- 3 съставки и тя е оценена както тези с много повече съставки и мисля че това ще един допълнителен стимул за нас .ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 09:58#5Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво ще предложите за следващия месец?Моята идея е да се дават награди , макар и символични за най - оригинална рецепта по категории - например салати, предястия, питки, торти, основни ястия . Администратора да прецени в месеца коя рецепта заслужава титлата най - добра, но тази награда да не е обвързана с посещаемостта на дадена рецепта. Тук съм забелязала, че има доста елементарни рецепти и те са посетени в пъти повече от колкото други доста по - сложни за приготвяне . Така може да има награда и за най - красиво аранжирана храна.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 10:03#6ElenaElenaНовакРегистрация: 02.02.16Град: -Отговори: 56от: Какво ще предложите за следващия месец?аз не одобрявам идеята с бутон точки, под всяка рецепта има звездички да оцениш рецептата и да оставиш коментар! По скоро бих предложила да има нещо като рецепта ,която има по статистика на-много посещаемост за 2-3 месеца. Нещо като рецепта за тримесечието и вече по нея да се дават определен брой точки или награда според администраторите :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 10:13#7Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?И аз съм забелязала че най-лесните и опростени рецепти се харесват повече,защото хората явно са забързани в ежедневието си и искат нещо бързо и вкусно.А моите питки са им сложни и не се харесват много за жалост.Ако има наистина награда за оригинална рецепта по категория ще е хубаво според мен. :kiss: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 10:28#8NEVINEVIПомощник ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: МалчикаОтговори: 117от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз предлагам да има тематични рецепти идват толкова хубави празници 8март,велигден,Гергьовден, цветница и много други. Предлагам да се качват рецепти лично приготвени и снимани за определен празник и за най-харесваната рецепта да се дават точкиОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 10:37#9Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Не е лоша идея,стига да я харесат и другите. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 10:41#10Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво ще предложите за следващия месец?И аз нямам против тематичнте рецепти, само смятам че админа трябва да определя коя заслужава награда , а не да е на база посещаемост.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 10:56#11Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Тук Лидия-Гери е много права.Трябва да се оценя самата рецепта и снимка а това че се посещава не значи че е на ниво .... :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 11:03#12RenkataRenkataЧиракРегистрация: 03.02.16Град: -Отговори: 112от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз мисля, че оценяването на рецепти трябва да падне тежестта в/у администратора. Независимо дали е лесна или трудоемка. Да хората нямат време да приготвят вечер след работа изморени да приготвят ястие което се прави 1-2 часа...Трябва да бъдат всички оценени рецепти иначе по тази логика пак ще има мърморещи за точки!!!
    Може да се направи категория "Празници" и по този начин там да се слагат какви са обичайте на България, със сигурност там ще са по трудоемките рецепти и може да се получава повече точки за тях.
    Нещо такова трябва да се измисли.
    Всеки да бъде оценен по един или друг начин!
    За да сме равни, а не да има сръдни!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 11:30#13Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво ще предложите за следващия месец?Тук идеята да се качва рецепта без снимка,и който я приготви пръв да получи повече бонус точки или най - красиво поднесена рецепта, е добра. Тук се наблюдава и обратната тенденция снимани купени храни , да им се измисля рецепта, която да отговаря поне малко на показаното на снимката.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 12:48#14Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Какво ще предложите за следващия месец?Лидия - Гери,качвай и ти елементарни рецепти!Предлагам ако се качат 50 рецепти за месец да се дадат някакви точки,ако рецептите са 100 точките да са двойно... Били те и елементарни! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 02:40#15Рая АндоноваРая АндоноваМастър ШефРегистрация: 04.12.15Град: Велико ТърновоОтговори: 84от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз предлагам също да има и опция в самата рецепта да се слагат снимки стъпка по стъпка как се прави и съответно всяка допълнителна снимка да дава допълнително точки.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 03:16#16Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво ще предложите за следващия месец?Да се снима стъпка по стъпка как се приготвя дадена храна не е лоша идея, това означава че сме я приготвили ние, а не че сме я снимали от някъде. А що се отнадя до точки, да се дават на всяка снимка не съм съгласна, защото ще започнат да се качват по 10 снимки на рецепта.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest