Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Какво ще предложите за следващия месец?

Какво ще предложите за следващия месец?

  • 18.02.16 08:36#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Какво ще предложите за следващия месец?Скъпи Кулинари,

    както знаете, опитваме се да правим играта ни все по-интересна, затова сега ще се допитаме и до вас. Какво бихте предложили да добавим за следващия месец? Тук визирам нови функционалности и екстри, а не неща от рода - ограничете на този и този точките, изтривайте тези и тези рецепти.

    Ние планираме да почнем да публикуваме рецепти и без снимки и първият, който добави снимка към такава рецепта да получи добър брой точки. Така няма да се налага да се чудим откъде да намерим снимки, които не винаги отговарят на рецептата, а и вие ще можете да сготвите нещо по-различно и да представите снимка.

    Кажете си мнението и дайте вашите предложения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 11:03#2Рая АндоноваРая АндоноваМастър ШефРегистрация: 04.12.15Град: ВарнаОтговори: 84от: Какво ще предложите за следващия месец?А за снимките стъпка по стъпка - няма нужда да се снима всяко елементарно нещо, но примерно като е по-сложна рецептата и някои неща не е лесно да се обяснят, е хубаво, когато има къде да видиш как всъщност трябва да се получи.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 12:30#3Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Наистина само много сложните рецепти би трябвало да са качени стъпка по стъпка.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 12:33#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво ще предложите за следващия месец?Така е момичета ,за една питка например как се оформя може да има и 10 снимки ,то аз и сега понякога качвам толкова ,който разбира ще хване модела ,иначе ако се напише оформяме питката и печем и да гледаш и да се чудиш понякога не се разбира модела ,а нали това е целта да научим нещо ново Предлагам за всяка снимка да има малко стимул и точки ,ако е с една снимка -здраве да е Рецепти за празници е хубаво да има - харесва ми идеята всеки да приготвя и качва снимка за дадена гозба,а това да се оценява !ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 12:40#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво ще предложите за следващия месец?Имам и друго предложение ,много често потребител щраква че е сготвил по дадена рецепта ,но няма коментар ,няма качена снимка и как да повярваш че е сготвено като няма нищо насреща Затова да се приема ,че е сготвено само ако се качи снимка към дадена гозба мисля че така ще е справедливо иначе за мен си чиста проба шашма ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 12:51#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Каквито и предложения да има винаги ще има доволни и недоволни така че гледайте позитивно! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:35#7Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Какво ще предложите за следващия месец?така е Ваня,винаги ще има доволни и не чак толкова доволниОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:43#8Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Какво ще предложите за следващия месец?Това с прибавянето на снимка след като си сготвил тръбваше да е самомотивиращо, защото админите дават точки да качиш снимка, но защо се получава така Та преди дни бях писала на лично на админите за една моя друга идея, като натискаме бутоните "сготви" автоматично да се дават точки на автора на рецептата, така ще е честно и мотивиращо, защото един вид рецептата ти е харесвана,опитвана и оценена от други хора, нали?! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:47#9Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Ще има още нови промени. И с бутона сготви няма да е както сега.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:53#10AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Какво ще предложите за следващия месец?По идея на Радомира бутонът сготви освен на готвещите, ще дава точки и на автора на рецептата. Ще пишем когато е готово.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.16 06:38#11ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво ще предложите за следващия месец?Лидия аз и сега без точки като качвам рецепта качвам с нея по 6 - 8 снимки защото ги имам Но за други рецепти имам само по една снимка ,все пак решението е на админа какво и как ще се дава ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 03:56#12Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Какво ще предложите за следващия месец?Това с получаването на точки за автора не рецептата е страхотно. Едно признание. Поздравления и за идеята и за администратора! ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:08#13Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Искренно се надявах да има тематична седмица за питки и погачи и изобщо за печива. Ще се радвам ако администраторите прочетът това. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:29#14AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Какво ще предложите за следващия месец?Ваня, ще има и такава седмица, но най-вероятно след 3 седмици, защото следващите 2 са вече планирани.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:36#15Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Жалко! Поне да е през юли започва сватбарския период и ще мога да ви покажа красиви неща от тесто. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:44#16Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?С удоволствие ще ви напомня. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest