Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Какво ще предложите за следващия месец?

Какво ще предложите за следващия месец?

  • 18.02.16 08:36#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Какво ще предложите за следващия месец?Скъпи Кулинари,

    както знаете, опитваме се да правим играта ни все по-интересна, затова сега ще се допитаме и до вас. Какво бихте предложили да добавим за следващия месец? Тук визирам нови функционалности и екстри, а не неща от рода - ограничете на този и този точките, изтривайте тези и тези рецепти.

    Ние планираме да почнем да публикуваме рецепти и без снимки и първият, който добави снимка към такава рецепта да получи добър брой точки. Така няма да се налага да се чудим откъде да намерим снимки, които не винаги отговарят на рецептата, а и вие ще можете да сготвите нещо по-различно и да представите снимка.

    Кажете си мнението и дайте вашите предложения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 01:52#2гина райчевагина райчеваНовакРегистрация: 18.02.16Град: КесаревоОтговори: 55от: Какво ще предложите за следващия месец?Здравейте и аз сам на същото мнение трябва дасе качат рецепти с снимки и стъпка по стъпка но това не означава че на всяка снимка трябва дасе дава висок брой точки това може даго оцени само администратораОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.16 08:40#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз предлагам да се въведе точкуване на коментарите в полза на автора.Според мен не е нормално някой който цял месец си чеша да не казвам кое и си коментира като латерна всяка рецепта и трупа точки да взима награда.Направо си е подигравка с труда на всички тук,които публикуваме рецепти.Визирам и Валентин от миналия месец,който ако с Веси не бяхме достатъчно активни,щеше за си вземе първото място като стой та гледай!Изобщо няма да споменавам че форума го беше напълнил с безсмислени отговори всеки ден,на дадена тема той има по 10 отговора през няколко дни.
    Айде моля ви се ние балъци ли сме или какво? В последния ден добре че си бях в нас,ами ако бях на работа и ако нямах възможност да се активизирам щеше и втори да се класира.Администраторите да кажат той тогава не направи ли 400 точки в рамките на 3часа само от коментари,а аз си писах рецепти до последно като най голямата тъпачка!Аз публикувам 50 рецепти за деня а той си джитка отговори все едно е кулинарен критик.Колкото обожавам да готвя,толкова и мразя готованците! Дайте да видим другия месец ако точките се дават на автора,колко ще коментират?
    На форумни теми да се сумират,при десет отговора на форумни теми-1точка,нека се понапънат и поизпотят и коментаторите!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.16 09:07#4Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Какво ще предложите за следващия месец?Напълно съм съгласна с теб Сия,даже ощи миналия месец като видях какво се случва се бях зарекла да не кача нито една рецепта със снимка,да взема един рецептурник и да коментирам само. Но аз обичам да готвя,страст ми е, отделям си от личното време за да кача нещо и като видя колко безочливи хора има направо ме е яд на мен си самата,че се занимавам изобщо..ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.16 10:40#5AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Какво ще предложите за следващия месец?Сия, няма такова нещо, коментарите се пишат, но за голяма част от тях точките се нулират.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.16 10:59#6AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Какво ще предложите за следващия месец?Може да не следим всеки ден коментарите, но когато се злоупотребява с тях, точките към тях се нулират със задна дата. Коментари от рода: Харесва ми; Супер е; Много Вкусно се смятат за спам и няма как да минат.

    Сега видях, че последните дни масово се е злоупотребявало с коментари, затова всички точки ще бъдат сега нулирани.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 09:01#7Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Какво ще предложите за следващия месец?Това вече е справедливо.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 01:29#8К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Какво ще предложите за следващия месец?Какво се правите всички вие не пишете ли коментари та се правите! Всеки може да спечели независимо дали е готвил или коментирал, нали всеки се старае да направи опит и да научи нещо ново! Колко злобни сте станали!ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 03:50#9Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз предлагам от другия месец последната награда (5та)да се дава на томболен принцип.Да се разиграе томбола от хората сготвили и качили примерно поне 20 рецепти през месеца и така ще има много доволни хора.Хем няма да има награди само за много активните,хем никой няма да е чак толкова ощетен.Така няма да се взимат предвид точките от месеца,а само броя на поне 20рецепти.Това ще даде стимул за повече готвене,а не коментиране.Ще има награди и за най-актуалните ,за най-четена рецепта и на томбола с късмет Може са е глупаво за някой,но просто предлагам ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 04:38#10Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз предлагам от другия месец да се дават само точки за рецепти със снимки, и рецепти без снимки. За да няма сърдити. Който иска да пише коментари, но да не трупа точки, така предполагам всички ще са доволни. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 07:14#11К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Какво ще предложите за следващия месец?И двете идеи са хубави и се знае че само администратора решава какво ще стане, тогава ще виним дали ще се коментира! Но все пак това е игра и няма нужда да се караме!ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 08:05#12Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Какво ще предложите за следващия месец?За жалост според мен проблема не е в правилата, а в участниците. Когато участваш в игра само и единствено заради наградата,то винаги намираш вратички. Ето направи се забележка за чужди снимки,не се качват рецепти, а се пишат коментари,изтриха се маса коментари започнаха да се пускат теми и да се задават безумни въпроси по иначе съвсем ясно написани рецепти... Няма оправия.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 10:19#13Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Какво ще предложите за следващия месец?Катя,моите уважения,обаче недей да даваш определения кой е злобен и кой не! Изобщо не става дума за злоба,всички коментираме,ама знаеш ли на мен колко ми пука дали съм взела точка от коментара на дадена рецепта или не,хич не ми дреме! Коментирам защото нещо ме е грабнало в рецептата,дали ще задам въпрос или просто ще похваля рецептата е само защото това ми е било на сърцето.И колкото до злоба,май ти с този си коментар най-много я проявяваш,защото мила Катя,аз имам достатъчно рецепти и снимки с които да се състезавам,а не да издребнявам с малоумни коментари.Злоба не тая към никого,дори съм адски позитивен човек и супер усмихната И всички коментари да ми нулират,пак ще бия с рецепти и ще си ползвам наградите с кеф,щото съм се потрудила за тях Поздрави ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 09:27#14ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво ще предложите за следващия месец?Харесва ми идеята на Лидия за оригинална рецепта по категории ,определя се от админа ,а не от броя посещения Не искам да ме оценяват хора които само пишат коментари,злобни са и само надничат да видят от любопитство какво е сготвено- не че ще хукнат да го готвят и този човек да ме оценява е направо глупаво Сия е права като казва че ако нещо ми харесва аз го пиша като коментар ,ако не си мълча умно Наградите са стимул ,до края на годината всеки които се потруди ще получи своята награда Дали ще напиша 20 статии ,200 коментара и 2 рецепти пак може да се спечели - така че шанс има всеки стига да се потруди ))ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 06:49#15К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Какво ще предложите за следващия месец?И все пак тогава защо обиждаш "Валентин", Какво е правил той се потрудил, дали с коментар или рецепта е седял и се трудил. СияОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 07:11#16Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Какво ще предложите за следващия месец?Ти да не си комбина с "Валентин" или просто се изявяваш като негов адвокат.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest