Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого награди

Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого награди

  • 13.09.16 07:39#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЗдравейте Кулинари,

    мислим за следващата година да въведем нов формат на нашия кулинарен конкурс. Идеята се изразява в това всеки да събира точки, които в един момент ще може да осребри срещу дадена награда. Така ще можем да въведем мноого награди, които да осребрявате когато съберете съответните точки.

    Например за 2000 точки да кажем ще можете да спечелите пасатор, миксер или електрическа кана. За 3000 точки можете да спечелите да кажем блендер, ютия, тостер или кафемашина. За 4000 точки можете да спечелите електрическа скара, мултикукър или електрически робот. За 10 000 точки можете да спечелите смартфон, фотоапарат или лаптоп. Така като спечелите 2000 точки ако искате можете да си вземете една от наградите, по избор, които се дават за 2000 точки, ако не искате можете да продължавате да събирате точки за някоя по-голяма награда. Когато съберете ние ви изпращаме наградата.

    Когато вземете една награда, натрупаните точки се нулират и почвате да събирате отново за следващата награда, която искате да получите. Така ще можем да въведем голямо разнообразие от награди, а вие обичате да готвите така или иначе и ще си печелите награди периодично, които ще можете да си ги избирате. И най-важното, няма да има открита конкуренция по-между ви, защото всеки, който си събере необходимите точки ще си спечели желаната награда независимо от точките на останалите.

    На нас ни харесва идеята, а вие какво мислите? Някакви предложения и идеи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 11:04#2Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЗа нищо ! Мисля, че с новия формат ще се намали злобата и критиката към рецептите. Все пак това е кулинарен сайт не мастър шеф - сготви най- сложното ястие. В това ежедневие много хора нямат време за готвене, идея си нямате всеки ден колко вредна готова, замръзена и прочие храна изяжда бедния човечец. Бързите и лесни рецепти са за предпочитане от много хора.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 11:21#3Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиТова мрънкане ми идва вповече. Всеки има право да пише, готви, публикува. Организаторите са за това - да контролират тези дейности. По този начин се развива и сайта.
    Аз случайно попаднах декемри месец и от този момент играя с постоянство, тъй като играя и за годишна награда.
    Нека никой не се вайка, а като иска да печели - да играе.
    Освен това се и забавлявам.
    Също работя и имам много други ангажименти. Ако трябва, седя и до късно на лаптопа, но след като имаш цел - си я преследваш!

    Някои от наградите съм спечелила с голяма тръпка.
    Ако някъде не съм се борила и съм се отказала е именно заради това мрънкане.
    Така, че запретнете ръкави, гответе, пишете, коментирайте и печелете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 11:29#4marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиveselina65 :Това мрънкане ми идва вповече. Всеки има право да пише, готви, публикува. Организаторите са за това .....................!
    Това мрънкана ми идва вповече и на мен, чета ви и ви се чудя, защо не се забавлявате, коментирате, научавате нови рецепти, а само за наградите си мислите...
    Към Админ:
    Моля Ви, дайте награда някаква на Теодора Мащерова за да миряса най-накрая. Съсипа се жената да пуска статии, и тук там някоя и друга рецепта.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 11:37#5Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградии аз това имам в предвид Веселина,а на теб пожелавам да спечелиш годишната награда,защото определено заслужавашОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 12:10#6marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиbananka :За нищо ! Мисля, че с новия формат ще се намали злобата и критиката към рецептите. Все пак това е кулинарен сайт не мастър шеф - сготви най- сложното ястие. ........................Злоба не вижда и не чета за такава, но критика трябва да има. Не мога да приема някои рецепти и съответно ще си кажа че не са хубави. Някой беше пуснал една каша с пиле и гъби, е толкова грозно , сиво нещо в чинията беше изплюл, че как да го харесам, то на нищо не приличаше та да седна да си запиша рецептата. Нека да имаме себеуважение след като всички до една се смятаме за добри кулинари и да се стремим всяка една от нас да пуска хубави и интересни рецепти. На пуснати сандвичи няма как да се позаинтересувам. Приемам критика , ако е аргументирана и ще се замисля, защо не ми е харесана рецептата и ако ми се покажа една по-добра ще се помъча да я приготвя по този начин.
    Миналия ден се опитах да направя една рецепта "Берлинки" и не се получиха, грозни бяха, как да я пусна снимката, само за да се отчета че да правя глупавите точки, ами няма да стане. Точно това е себеуважението защото смятам за себе си че съм добър кулинар , или се опитвам да съм такава.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 12:38#7AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиАко трябва да бъда честен, всички сте допринесли някои по-малко, други повече, за развитието на сайта и на всички искаме да дадем награди. Но сегашните правила и условия на конкурса са ясно формулирани и не позволяват това, а ние не можем да ги променяме както си искаме.

    Има потребители с по-малко рецепти, които не са се класирали за награда досега, но техните рецепти също са хубави и техният принос също е оценен. Наградите обаче се дават за най-много събрани точки и това до края на декември не може да се промени. Някои от вас се борят за годишна награда и не може в края на конкурса да има радикална промяна на правилата.

    Петата награда, която даваме последните 2-3 месеца по преценка на администраторите за цялостен принос в сайта, се дава точно на потребители, които са били активни не само в актуалния месец, но и през предни месеци и не са се класирали за награда. Петата награда обаче е само една на месец и няма как на този етап да стигне за всички, които са останали без награда. Затова от новата година ще има по-различни и интересни правила.

    Готвач.бг е кулинарна платформа и нашата цел е да имаме не няколко супер активни кулинари, а стотици активни потребители, които си ползват ежедневно сайта. За да стане това не трябва да има излишно заяждане и критика по-между ви, защото всеки полага усилия според възможностите и свободното си време.

    Новият формат на конкурса ще съдържа поне 100тина вида награди, от които ще можете да си избирате. И дори да имате част от уредите, ще има за какво да се борите. Гарантираме ви, че наградите ни ще ви мотивират, защото освен кухненски и домашни уреди ще има лаптопи, компютри, таблети, смартфони, телевизори, хладилници, перални, съдомиялни, печки, фотоапарати, камери, даже мебели и екскурзии. Разбира се, за колкото по-голяма награда се борите толкова по-голям брой точки ще трябва да съберете в рамките на годината.

    От вас се изисква само да готвите и да се забавлявате, като не забравяте да си публикувате кулинарните творения при нас!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 12:46#8Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиооооооо вече нямам търпение да дойде новата година ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 01:12#9Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиСупер звучи идеята с наградите. Наистина злобата между участниците ще се намали и всеки ще преследва своята цел и мечтана награда. И ще имаме възможност да се насладим на кулинарните творения на много повече участници.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 01:37#10marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиadmin :...............................Затова от новата година ще има по-различни и интересни правила.

    Готвач.бг е кулинарна платформа и нашата цел е да имаме не няколко супер активни кулинари, а стотици активни потребители, които си ползват ежедневно сайта. За да стане това не трябва да има излишно заяждане и критика по-между ви, защото всеки полага усилия според възможностите и свободното си време.

    Новият формат на конкурса ще съдържа поне 100тина вида награди, от които ще можете да си избирате. И дори да имате част от уредите, ще има за какво да се борите. Гарантираме ви, че наградите ни ще ви мотивират, защото освен кухненски и домашни уреди ще има лаптопи, компютри, таблети, смартфони, телевизори, хладилници, перални, съдомиялни, печки, фотоапарати, камери, даже мебели и екскурзии. Разбира се, за колкото по-голяма награда се борите толкова по-голям брой точки ще трябва да съберете в рамките на годината.

    От вас се изисква само да готвите и да се забавлявате, като не забравяте да си публикувате кулинарните творения при нас!

    Според мен това не е добра идея с тези огромни награди, така нещата загрубяват. Смятам, че за добър кулинар ,добра рецепта е съвсем достатъчно да се изпрати една хубава голяма кутия с бонбони и най-важното е да има грамота, която ще развесели цялото семейство. Това е личното ми мнение. Ако очаквам на този чудесен кулинарен сайт са ме обзавежда с уреди и големи награди, означава за мен, че имам някъде грешка в семейството си и тази грешка трябва да бъде в най-скоро време поправена. Лично мнение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 01:52#11Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЗа последно ще се опитам да споделя това,което искам да кажа, специално за Мария. Никой не говори за критика, критиката е хубаво нещо тя е градивна, ако си човек разбира се да си вземеш поука и да направиш нещо по-хубаво. Говоря за злоба, защото някои не престанахте да коментирате кой колко точки печелел със сандвичи, сосове, коктейли и въобще рецепти с малко съставки. За мен това също са рецепти, понякога взаимствам от няколко рецепти и правя нещо съвсем различно. В сайта трябва да има разнообразие . Тук влизат и хора,които не могат едни пържоли да начукат без да оплескат цялата кухня. Не си мислете ,че като вие експериментирате и ви се е получило и другите са така. Намерих кулинарна книга от началото на 90-те там има толкова елементарни рецепти, щом те могат да ги пишат и дори публикуват не виждам защо тук трябва все да публикуваш извъртяни рецепти , за да се доказваш. Въпроса е ,че някои се опитват, затова има бутон сготви, има да оцениш и то след като си сготвил и евентуално да оставиш коментар ако имаш препоръки и въпроси към човека ,който го е писал, та това е уважение и критиката се понася. А когато цял ден цъкаш и се заяждаш кой как накълцал грозно лука, или че спечелил няколко си точки за сандвич... това е злоба и тук идва момента в който трябва да Ви стане ясно, че има администратори ,които решават коя рецепта да качат, коя да отхвърлят, коя да е дълга, тематична или кратка...коя е с ясна и хубава снимка... много от вас забравиха, че те решават ! Евала правя наистина на Веселина Константинова за няколко месеца е сред първите и никъде не прочетох нейн коментар под чужда рецепта "тази рецепта не ме грабна" , тя работи и заслужава дори първата годишна награда и й го пожелавам от сърце! Ако съм обидила някой с коментарите си или с рецептите , снимките и статиите които публикувам се извинявам !ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 01:59#12Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиОтносно публикуването на така наречените " елементарни рецепти " бих споделила , че това са по посещаваните рецепти , отколкото например питка, тутманик и разни такива тестени неща, които изискват повече време и усилия. Повечето хората , включително и аз предпочитам за ежедневието си да направя нещо по - набързо , изискващо по - малко усилия. И в тази връзка аз нямам против да се качват всякакви рецепти и всеки да прецени коя от тях го е грабнала, да я приготви.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 02:21#13Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградимари14 :[quote=veselina65]Това мрънкане ми идва вповече. Всеки има право да пише, готви, публикува. Организаторите са за това .....................!
    Това мрънкана ми идва вповече и на мен, чета ви и ви се чудя, защо не се забавлявате, коментирате, научавате нови рецепти, а само за наградите си мислите...
    Към Админ:
    Моля Ви, дайте награда някаква на Теодора Мащерова за да миряса най-накрая. Съсипа се жената да пуска статии, и тук там някоя и друга рецепта.[/quote] Мария, моля не искайте от мое име награди, които аз самата не съм искала! Аз не мрънкам, просто казвам, че всеки полага труд и всеки иска да спечели нещо! Това е!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 06:20#14ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиКулинарки ,нали четете какво писа администратора ,че живот и здраве след Нова година ще има многоооо награди ,така че споко ,ще има подаръци за всеки от сърце ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 12:56#15Didi MitevaDidi MitevaНовакРегистрация: 02.10.16Град: ХасковоОтговори: 17от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИдеята е уникална. А и така ще има доста нови хора, които ще се включат, защото ще знаят, че когато съберат нужните точки ще си получат наградата Одобрявам с две ръце ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 06:32#16Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиДано със новия формат на конкурса се намали малко злобата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest