Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Какво ще предложите за следващия месец?

Какво ще предложите за следващия месец?

  • 18.02.16 08:36#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Какво ще предложите за следващия месец?Скъпи Кулинари,

    както знаете, опитваме се да правим играта ни все по-интересна, затова сега ще се допитаме и до вас. Какво бихте предложили да добавим за следващия месец? Тук визирам нови функционалности и екстри, а не неща от рода - ограничете на този и този точките, изтривайте тези и тези рецепти.

    Ние планираме да почнем да публикуваме рецепти и без снимки и първият, който добави снимка към такава рецепта да получи добър брой точки. Така няма да се налага да се чудим откъде да намерим снимки, които не винаги отговарят на рецептата, а и вие ще можете да сготвите нещо по-различно и да представите снимка.

    Кажете си мнението и дайте вашите предложения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.16 06:54#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво ще предложите за следващия месец?Днес е последен ден от конкурса за месеца ,почти на финала сме Вижда се кой какво е правил ,един готви и снима ,друг си пише статия след статия ,трети пише коментар след коментар и точка по точка пълзи към заветната петорка И аз не правя изключение ,правя от всичко по малко за да успея ,Но нещо ме дразни в този вид оценяване Отново ще предложа да се дава шестата награда за най много коментари и статии Знам ,че награда се дава за труда ти ,дали готвиш или пишеш все си е труд но има едно НО което ме притеснява Знам че нищо няма да се промени - просто си споделям и трупам точки ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.16 07:50#3Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Вили много си права, и аз бях против за някой неща но вече няма смисъл да коментирам каквото и да е. Има хора които цял живот са си така все гледат да прецакат другите. Да сме живи и здрави само ще си кажем!ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.16 07:31#4Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Какво ще предложите за следващия месец?Желая на всички кулинари в надпреварата успех! Време не остана! Последни финални щрихи!Представихте много интересни и вкусни рецепти, които си заслужават да се опитат!
    А що се отнася до трупането на точки, за да успеем, трябва да се възползваме от всички опции, защото се дразня, когато някой напредва, пишейки само статии и коментари или пък използва и други методи, защото имам и такива наблюдения. Е за това се амбицирам!
    Когато започнах участието си в кулинарната надпревара, разчитах само на рецептите си. И сега точките на рецептите са ми водещи!
    И все пак това е игра и правилата го допускат. Така, че - всеки според възможностите !
    Още веднъж успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.16 09:25#5Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Какво ще предложите за следващия месец?Може ли да се направи раздел " Декорации на ястия " , там да качваме идеи за украси на ястия, сладкиши, салати от хранителни продукти ?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.16 10:12#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Тук Веселина е много права! А Илияна предлага много хубава идея ще е полезно за всички но ми се струва, че пак ще има сърдити защото някой имат много идеи и така ще трупат точки и другите ще се дразнят. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.16 11:05#7Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Какво ще предложите за следващия месец?Идеята да има раздел декорация на храна е много добра. На всеки от нас му се е случвало да иска да зарадва и изненада любимите си хора с прекрасно поднесена храна и започва едно търсене на идеи . А тук може не само да показваме интересни идеи , но и да коментираме как по лесно може да се направи.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.16 11:50#8Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Какво ще предложите за следващия месец?Надявам се за следващия месец да се махнат точките от коментарите, защото като гледам продължава да се злоупотребява, а на мен ми се направи забележка, аз спрях, обаче като гледам някои хора се не спират. Затова нека се дават точки само на рецепти и статии.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.07.16 01:30#9Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Какво ще предложите за следващия месец?и аз така и не разбрах за кое точно може да се дават точки от коментарите...и спрях няма смисъл да се занимаваш с подобно нещо като може да си врътнеш през това време един домашен сладолед ))ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.16 10:43#10ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво ще предложите за следващия месец?Всички сме в една заблуда ,аз също че дори и повече от вас - какви рецепти бе хора тук се гледат общите точки Може да си качил за целия месец 20 рецепти и 50 статии ,а друг 100 рецепти и 20 статии Питам ви кой ще е на далавера- първият или втория Това е въпрос с повишена трудност- да видим как сте с математиката ,но няма смисъл след 2-3 дни ще видите за какво става въпрос ! ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.16 11:58#11Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Какво ще предложите за следващия месец?Бих се радвала това предложение с точките да стане реално. Все пак всеки се труди да направи нещо вкусно и всеки заслужава поощрениеОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.16 09:00#12VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Какво ще предложите за следващия месец?Диетична кухня.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.16 09:10#13Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво ще предложите за следващия месец?Аз не мисля че се слагат некачествени рецепти заради точки, поне аз не мога да си позволя това, защото хората влизат тук за да си изберат какво да си приготвят или да научат как точно се приготвя дадено ястие.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.16 12:36#14Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Какво ще предложите за следващия месец?Искам да се обърна към всички! Изчетох всички коментари по темата и стигнах до няколко извода:
    1. Статиите, написани тук имат за цел да покажат интересни неща, като например историята на дадено ястие или продукт. Има също и много полезни статии, пълни със съвети и идеи как по- лесно да прекараме времето в кухнята. Така че няма как да бъдат премахнати и ограничени. Защото, както казва администратора, по- трудно е да напишеш статия, отколкото рецепта. За нея също се изисква време и труд.
    2. Относно коментарите- не всеки коментар получава точки. Признавам си без бой, че и аз съм писала доста коментари, но това е било, защото съм искала да споделя или да кажа нещо.
    3. За снимките към рецептите- бих желала да се направи така, че и по- малки снимки като размер да могат да се качват. Защото на повечето ми рецепти, които са без снимка, имам такава.
    4. Четейки коментарите ви, забелязвам, че повечето от вас доста са се озлобили. Тук сме, за да готвим, не за да се караме и да гледаме в паницата на другия. Дали сме коментирали, дали сме написали статия или сме качили рецепта със снимка, все сме положили някакъв труд и сме отделили от времето си. Така, че дами и господа, пишете, споделяйте и гответе с удоволствие. Днес съм направила поне десет манджи, но успях да снимам и да кача само една, защото работата ми не го позволява. Лека вечер
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 09:05#15Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Какво ще предложите за следващия месец?Бих предложила леки промени в секцията: предложи рецепта.
    Когато пиша рецепти, често в таговете с отметките, се чудя как да класифицирам ястията с кайма. Предлагам в таг категория да се добави опция за избиране "ястия с мляно месо/кайма" и в подкатегория да се добави опция: "домашна кухня".
    Мисля, че ще са удобни и полезни за всички.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 04:43#16Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Какво ще предложите за следващия месец?Към предишните ми предложения бих добавила също, че е добре рецептите категоризирани като " Рецепти за Бъдни вечер" и "Постни рецепти" да се прегледат и коригират, защото ми направи впечатление, че в тези две категории има рецепти, които са всичко друго, но не и постни или такива за Бъдни вечер. Бъдни вечер е последния ден на Великите пости и не е нормално рецепти с мляко, яйца, шунки или каквито и да е там животински продукти да са препоръчани и сложени в категория Бъдни вечер или постни. За неопитни домакини, които примерно тази година ще им е първата, в която ще се впуснат в приготвянето на празничната трапеза и решат да си изберат рецепта от тези две категории, би било супер объркващо и подвеждащо, ако не погледнат.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest